Збитки США від кібератак у 2018 році становили 45 млрд доларів

За рік у США було зафіксовано близько двох мільйонів кібератак — Збитки США від кібератак у 2018 році становили 45 млрд доларів
За рік у США було зафіксовано близько двох мільйонів кібератак
Експерти відзначають, що фінансові наслідки кіберзлочинності значно зростають, а кіберзлочинці стають більш кваліфікованими Об этом сообщает kievpravda.in.ua со ссылкой на СМИ.


Компанії США втратили 45 млрд доларів за 2018 рік внаслідок двох мільйонів кібератак.


Про це повідомляє на основі своїх досліджень Online Trust Alliance.


«Результати нашого звіту є похмурими. Фінансові наслідки кіберзлочинності значно зростають, а кіберзлочинці стають більш кваліфікованими. Таким чином, кількість кіберінцидентів та фінансових втрат є набагато більшими, ніж ми спостерігали до цього», — заявив технічний директор інтернет-асоціації Джеф Уілбур.


Зазначається, що за рік було зафіксовано близько двох мільйонів кіберінцидентів. Та, за словами експертів, 95% цих атак можна було уникнути просто посиливши заходи з кібербезпеки, до прикладу, навчати працівників компаній захисту конфіденційних даних.


Online Trust Alliance перераховує найпоширеніші випадки кібератак: атаки ланцюгів поставок товарів, маніпуляції з електронними поштами, атаки, пов’язані з криптовалютами, атаки органів влади, злам хмарних сервісів зберігання інформації та доступ до облікових записів.


Нагадаємо, нещодавно хакери викрали фото з бази прикордонної служби США.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/zbitki-ssha-vid-kiberatak-u-2018-roci-stanovili-45-mlrd-dolariv-608588.html”