Японія висловила протест Північній Кореї через запуск балістичних ракет

Це порушує резолюції Ради Безпеки ООН, в зв’язку з чим японська сторона висловлює рішучий протест — прем’єр Японії — Японія висловила протест Північній Кореї через запуск балістичних ракет
Це порушує резолюції Ради Безпеки ООН, в зв’язку з чим японська сторона висловлює рішучий протест — прем’єр Японії
КНДР вранці 2 жовтня здійснив запуск двох балістичних ракет, одна з яких впала в економічній зоні Японії Об этом сообщает totall.in.ua со ссылкой на СМИ.


Японський уряд висловило рішучий протест через запуск балістичних ракет Північною Кореєю (КНДР) у бік японської економічної зони.


Про це повідомляє NHK.


Як зазначив прем’єрміністр Японії Сіндзо Абе, КНДР вранці 2 жовтня здійснив запуск двох балістичних ракет, одна з яких впала в економічній зоні Японії.


«Це порушує резолюції Ради Безпеки ООН, в зв’язку з чим японська сторона висловлює рішучий протест», — заявив Абе.


Також, за словами прем’єрміністра, Японія готова продовжити тісну співпрацю з США і міжнародним співтовариством щодо ядерного роззброєння Корейського півострова.


Раніше військові Південної Кореї повідомили, що Північна Корея провела запуск ракет перед переговорами зі США. Ракети були запущені з міста Вонсан.


Це сталося після того, як влада Північної Кореї та США попередньо погодили дату двосторонніх переговорів на ядерному рівні. Діалог зупинився з моменту зриву саміту в Ханої в лютому.


Раніше повідомлялося, що Північна Корея, можливо, готує спуск підводного човна з балістичними ракетами, про що свідчать знімки, проаналізовані американськими вченими.


Нагадаємо, КНДР і США планують провести переговори на робочому рівні. За заявою віцеміністра закордонних справ Північної Кореї Чхо Сон Хуэя, переговори між Пхеньяном і Вашингтоном повинні пройти 5 жовтня.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/yaponiya-vislovila-protest-pivnichniy-koreji-cherez-zapusk-balistichnih-raket-629459.html”