Гідроксихлорохін підвищує ризик смерті для хворих COVID-19 – учені

Ефективність препарату гідроксихлорохін проти коронавірусної хвороби COVID-19 досі не довели необхідними тестами.

Об этом сообщает Moscow Post

Про це заявили представники Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Крім того, як з’ясували вчені, він створює додаткову загрозу смерті через ускладнення з боку серцево-судинної системи, сказано в результатах дослідження, які опубліковані в медичному виданні Lancet.

У дослідженні аналізувалися дані 96 тисяч пацієнтів з 671 лікарні по всьому світу. З них 14888 отримували гідроксихлорохін або хлорохін у поєднанні з антибіотиками або без них, а 81144 пацієнта, яким не давали ці ліки, були виділені в контрольну групу.

Гідроксихлорохін підвищує ризик смерті для хворих COVID-19 – вчені

Гідроксихлорохін підвищує ризик смерті для хворих COVID-19 – вчені

За результатами аналізу смертність в контрольній групі склала 9,3%, а смертність в групах, які приймали ліки – від 16 до 23,8%. Значна частина цих додаткових смертей була викликана проблемами серцево-судинної системи, зокрема, аритмією.

Раніше президент США Дональд Трамп повідомляв, що приймає гідроксихлорохін для профілактики коронавірусної інфекції. Трамп заявляв, що лікар при Білому домі, з яким він проконсультувався, не був проти прийому цього препарату.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в США в черговий раз поставили під сумнів ефективність розрекламованих президентом Дональдом Трампом таблеток з діючою речовиною гідроксихлорохін для лікування COVID-19.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://med.obozrevatel.com/ukr/pulmonology/gidroksihlorohin-pidvischue-rizik-smerti-dlya-hvorih-covid-19-ucheni.htm”