У ресторані Миколаєва влаштували масову бійку: подробиці конфлікту

последние новости в Украине останні новини в Україні


В одному з ресторанів Миколаєва відвідувачі влаштували масову бійку. Серед учасників конфлікту були і дівчата, які намагалися розняти забіяк.

Об этом сообщает Руспрес

У мікрорайоні Намив у Миколаєві, де розташовані шашличні, сталася масова бійка. Як повідомляють "Новости N" з посиланням на один з місцевих Телеграм-каналів, кілька молодиків почали битися на проїжджій частині дороги. Незабаром до хуліганів приєдналися ще люди і бійка переросла в масове побоїще. Також серед учасників бійки були і дівчата, які безуспішно намагалися зупинити бійку. Як зазначають свідки бійки, спочатку в бійці брали участь декілька людей, але потім помірятися силами прийшли всі клієнти місцевої шашличної.

Раніше повідомлялося, що в ніч на 28 червня у Львові сталася бійка, учасниками якої стали близько 20 осіб. Під час зіткнень також прогриміли постріли. Поліція, яка приїхала на виклик, виявила групу людей, між якими виник конфлікт з бійкою і застосуванням зброї. ASPI news писало, що в Мукачеві сталася стрілянина в одному з житлових дворів. Постріли були чутні на вулиці Верді, що в Підгорянах.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/u-restorani-mikolaeva-vlashtuvali-masovu-biyku-podrobici-konfliktu”